Η αγάπη περίσσεψε σε μια όμορφη παράσταση της θεατρικής ομάδας του σχολείου μας, η οποία συνοδεύτηκε από τη χορωδία της Β΄ Γυμνασίου του Μουσικού Σχολείου και την χορωδία του σχολείου μας !
Εκπαιδευτικοί και μαθητές με δύναμη ψυχής και θετική ενέργεια εργάσθηκαν εθελοντικά για φιλανθρωπικό σκοπό (μαθητής που χρίζει επέμβασης στο εξωτερικό).|
Δόθηκαν 6 θεατρικές παραστάσεις για τα σχολεία της πόλης μας και 1 για όλο το κοινό. Ευχαριστούμε θερμά μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικούς, θεατές και όλους όσους στήριξαν τη δράση του σχολείου μας !

Μήνυμα δύναμης και αγάπης !!

Πρόσκληση - Αφίσα

Ευχαριστούμε θερμά για τη στήριξη στη φιλανθρωπική δράση του σχολείου μας τους:
make-a-wish -
τους μαθητές και εκπ/κούς των Δημ. Σχ.: 20ο -17ο - 3ο - 2ο - 24ο - 6ο - 8ο - 25ο - 9ο - 19ο - Λευκώνα - 1ο -7ο - Ν. Σούλι, γονείς, μαθητές, εκπαιδευτικούς, θεατές και όλους όσους μας στήριξαν σ΄αυτή την προσπάθεια.
Για έναν κόσμο καλύτερο !

Μπράβο παιδιά !!!!